7 stycznia 2019

O firmie

LUKRE to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe z siedzibą w Zabrzu, specjalizujące się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. LUKRE tworzy młody i profesjonalny zespół wykształconych i ambitnych ludzi, którzy z pasją, zamiłowaniem i doświadczeniem dbają o jakość wykonywanej pracy.

LUKRE to bogactwo wiedzy i doświadczenia. Biuro Rachunkowe LUKRE świadczy usługi księgowo-podatkowe na terenie całego Śląska.

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm, prowadzimy ryczałt, podatkową księgę przychodów i rozchodów, jak również księgi handlowe. Załatwiamy formalności związane z zakładaniem i rozwiązywaniem działalności gospodarczej, prowadzimy kadry i płace, ZUS. Doradzamy w zakresie wyboru zewnętrznych źródeł finansowania. Udzielamy porad klientom indywidualnym, oferujemy pomoc w zakresie przygotowywania rocznych deklaracji podatkowych (PIT), podpowiadamy najkorzystniejsze systemy rozliczeń. Istnieje możliwość prowadzenia księgowości u klienta w biurze.

Do każdego zadania przygotowujemy się rzetelnie i indywidualnie, wiemy bowiem jak ważne jest profesjonalne podejście do spraw finansowych naszych klientów i jak wiele w firmie zależy od dobrze prowadzonej księgowości.