7 stycznia 2019

Kadra

Nasze biuro zatrudnia osoby, które posiadają nie tylko najwyższe kwalifikacje i świetne referencje, ale też długoletnie doświadczenie. Współpracujemy również  z kancelarią prawną, z którą konsultujemy trudne przypadki naszych klientów, dotyczące prawa gospodarczego, oraz z kancelarią notarialną, w której poświadczamy niezbędne umowy i dokumenty. Korzystamy z najnowszych programów komputerowych i najlepszego sprzętu po to, by nasze usługi były stale na jak najwyższym poziomie. Do każdego zadania przygotowujemy się rzetelnie i indywidualnie. Wiemy bowiem, jak ważne jest profesjonalne podejście do spraw finansowych naszych klientów i jak wiele w firmie zależy od dobrze prowadzonej księgowości.

Monika Kluk – prezes zarządu, właściciel.

Absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z Rachunkowości i Finansów na Politechnice Śląskiej. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów o nr 337308/2010 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych oraz członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Swoją wiedzę przed założeniem biura zdobyła w firmie budowlanej KOSTAL Sp. z o.o., w której ścieżkę kariery tworzyła latami od młodszej księgowej jeszcze w trakcie studiów, po samodzielną księgową aż do głównej księgowej, którą jest obecnie. Posiada 17 letnie doświadczenie w księgowości. Swoją wiedzę, energię i zamiłowanie do cyferek przekłada na pracę, której efekty są widoczne. Poprzez ciągłe szkolenia, webianry i kontrolę zmian zawsze jest na bieżąco.

Aleksandra Stefaniuk – księgowa biura rachunkowego Lukre. Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach studia licencjackie o specjalizacji Rachunkowość i Podatki oraz studia magisterskie – specjalizacja Controlling. Obecnie posiada 5 letnie doświadczenie w księgowości.

 

 

Jolanta Tkacz –  księgowa w biurze rachunkowym Lukre z trzyletnim doświadczeniem w księgowości. Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na wydziale Finanse i Rachunkowość o specjalizacji Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw.

 

 

Anna Nosek młodsza księgowa biura rachunkowego Lukre. Ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole Handlowej w Rudzie Śląskiej na wydziale Zarządzanie i Marketing. Posiada dwuletnie doświadczenie w księgowości.

 

 

Monika Floryn specjalista ds. kadr i płac. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach o specjalizacji Kadry i Płace. Ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole Ekonomii i Administracji – specjalizacja Administracja.

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Magda Zoltowska
Magda Zoltowska
2023-05-06
Rzetelne biuro, dobry kontakt, ogromna wiedza. Polecam!
AGNIESZKA Z-L
AGNIESZKA Z-L
2021-08-19
Polecam Biuro Rachunkowe LUKRE. Pełen profesjonalizm.
Kasia Raj
Kasia Raj
2020-10-07
Polecam Biuro Rachunkowe Lukre Monika Kluk. Obsługa na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klienta. Rzetelne rozliczenia firm i ogromna wiedza na temat podatków. Naprawdę warto zaufać.
Agnieszka
Agnieszka
2020-03-18
Najlepsze biuro księgowe na jakie trafiłam. Super dziewczyny. Polecam!