7 stycznia 2019

Kadra

Nasze biuro zatrudnia osoby, które posiadają nie tylko najwyższe kwalifikacje i świetne referencje, ale też długoletnie doświadczenie. Współpracujemy również  z kancelarią prawną, z którą konsultujemy trudne przypadki naszych klientów, dotyczące prawa gospodarczego, oraz z kancelarią notarialną, w której poświadczamy niezbędne umowy i dokumenty. Korzystamy z najnowszych programów komputerowych i najlepszego sprzętu po to, by nasze usługi były stale na jak najwyższym poziomie. Do każdego zadania przygotowujemy się rzetelnie i indywidualnie. Wiemy bowiem, jak ważne jest profesjonalne podejście do spraw finansowych naszych klientów i jak wiele w firmie zależy od dobrze prowadzonej księgowości.

Monika Kluk – właściciel biura rachunkowego Lukre oraz główna księgowa  P. W. KOSTAL Sp.zo.o.. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów o nr 337308/2010 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z Rachunkowości i Finansów na Politechnice Śląskiej. Posiada 15 letnie doświadczenie w księgowości. 

 

Roksana Kocur – samodzielna księgowa oraz kadrowa biura rachunkowego Lukre. Absolwesnta Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie  wydziału Finanse i Rachunkowość o specjalizacji  Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorst. Posiada 6 letnie doświadczenie w księgowości. 

 

 

Aleksandra Eliasz – młodsza księgowa biura rachunkowego Lukre. Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na wydziale Finansów i Ubezpieczeń, kierunek Finanse   i Rachunkowość o specjalizacji Rachunkowość i Podatki. Obecnie znajduje się na drugim roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na wydziale Finansów i Ubezpieczeń, kierunek Finanse i Rachunkowość, specjalizacja Controlling. Posiada 2,5 letnie doświadczenie w księgowości.

 

Jolanta Tkacz – młodsza księgowa w Biurze Rachunkowym Lukre z rocznym doświadczeniem w księgowości. Absolwentka studiów licencjackich Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na wydziale Finanse i Rachunkowość o specjalizacji Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw. Obecnie studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalizacji Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorst